Back to Top
| Original | |
| Page yield | 25000 pages |
| Printing colours | Black |
| Pallet weight (imperial) | 434 lbs |
| Euro pallet weight | 125 kg |
| Pallet quantity | 70 pc(s) |
| Country of origin | Mexico |
| Archival storage life | 2 year(s) |
| Colour | |
| Cartridge recollection |
| Package weight | 2600 g |
| Pallet weight | 198000 g |
| Quantity per EUR-pallet | 42 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.