Back to Top
| Printing colours | Black |
| Cartridge recollection | |
| Print technology | Laser |
| Page yield | 70000 pages |
| Archival storage life | 2 year(s) |
| Compatibility | Lexmark X860de 3, X860de 4, X862dte 3, X862dte 4, X864dhe 3, X864dhe 4 |
| Package weight | 2.4 g |
| Quantity per pallet | 60 pc(s) |
| Minimum order quantity | 1 pc(s) |
| Pallet weight | 158000 g |
| Package weight (imperial) | 5.3 lbs |
| Package dimensions (W x D x H) | 7.6 x 19.3 x 7.5 " |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1100 x 1100 x 1071 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 43.3 x 43.3 x 42.2 " |
| Package dimensions (WxDxH) | 194 x 490 x 190 mm |
| Pallet weight (imperial) | 348 lbs |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.