Back to Top
| Printing colours | Black |
| Quantity | 1 |
| Page yield | 80000 pages |
| Country of origin | China |
| Print technology | Laser |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Phaser 7500 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 160 mm |
| Package depth | 590 mm |
| Package height | 160 mm |
| Package weight | 1451.5 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.