Back to Top
| Display diagonal | 23.8 " |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HD type | Full HD |
| LED backlight | |
| 3D | |
| Touchscreen | |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Panel type | IPS |
| Screen shape | Flat screen |
| Pixel pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Processor frequency | 1.2 GHz |
| Processor family | AMD G |
| Processor cores | 2 |
| Internal memory | 4 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Total storage capacity | 32 GB |
| Storage media | SSD |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Card reader integrated | |
| Solid-state drive interface | M.2, PCI Express, Serial ATA |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Solid-state drive capacity | 32 GB |
| Discrete graphics adapter | |
| Discrete graphics adapter model | Not available |
| On-board graphics adapter | |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon R1E |
| Built-in speaker(s) | |
| Number of speakers | 2 |
| RMS rated power | 3 W |
| Optical drive type | N |
| Wi-Fi | |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11a,802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth version | 4.0 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI input ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Microphone in | |
| Headphone outputs | 1 |
| Product colour | White |
| Market positioning | Medicine |
| Product type | All-in-One PC |
| Operating system installed | N |
| AC adapter power | 65 W |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| Autonomy mode |
| Built-in camera |
| Width | 553.8 mm (21.6 ") |
| Depth | 512.9 mm (20 ") |
| Height | 240 mm (9.36 ") |
| Weight | 6100 g (13.45 lbs) |
| Width (without stand) | 553.8 mm |
| Depth (without stand) | 333.1 mm |
| Height (without stand) | 67.6 mm |
| Weight (without stand) | 3950 g |
| Package width | 626 mm |
| Package depth | 194 mm |
| Package height | 474 mm |
| Package weight | 8250 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
