Back to Top
| Product type | Remote control |
| Product colour | White |
| Brand compatibility | Logitech |
| Compatible products | Scribe |
| Power source type | Battery |
| Width | 71.8 mm (2.8 ") |
| Depth | 71.8 mm (2.8 ") |
| Height | 12.7 mm (0.5 ") |
| Weight | 108 g (0.24 lbs) |
| CR2032 | |
| Y | |
| 2 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
