Back to Top
| Product type | Wall mount |
| Product colour | White |
| Brand compatibility | Logitech |
| Compatible products | Rally Bar, Rally Bar Mini |
| Width | 236 mm (9.2 ") |
| Depth | 84 mm (3.28 ") |
| Height | 100 mm (3.9 ") |
| Package width | 98 mm |
| Package depth | 270 mm |
| Package height | 92 mm |
| Package weight | 1457.6 g |
| Quantity | 1 |
| 6078 | |
| 280 | |
| 203 | |
| 199 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
