Back to Top
| Capacity | 143.8 L |
| Form factor | Rectangular |
| Housing material | Polyethylene |
| Product colour | Beige, Black |
| Trash bag holder |
| Width | 463.5 mm (18.08 ") |
| Depth | 463.5 mm (18.08 ") |
| Height | 996.9 mm (38.88 ") |
| Weight | 19504 g (43 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.