Back to Top
| Product colour | Black, Wood colour |
| Material | Polycarbonate (PC), Steel |
| Type | Multimedia stand |
| Number of shelves | 2 shelves |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Locking wheels |
| Height | 368.3 mm (14.36 ") |
| Width | 520.7 mm (20.31 ") |
| Depth | 419.1 mm (16.34 ") |
| Weight | 9071 g (20 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.