Back to Top
| Cable length | 0.3 m |
| Connector 1 | USB A |
| Connector gender | Female connector/Female connector |
| Connector 1 gender | Female connector |
| Connector 2 gender | Female connector |
| Product colour | Black |
| Weight | 23 g (0.05 lbs) |
| Package width | 20 mm |
| Package depth | 125 mm |
| Package height | 220 mm |
| Package length | 125.00 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
