Back to Top
| Cable length | 7.62 m |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Gender | Male connector/Male connector |
| Connector contacts plating | Gold |
| Product colour | Black |
| Weight | 1064 g (2.35 lbs) |
| Package width | 255 mm |
| Package depth | 330 mm |
| Package height | 37 mm |
| Package weight | 1080 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
