Back to Top
| Cable length | 3 m |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 | HDMI Type D (Micro) |
| Gender | Male connector/Male connector |
| Connector contacts plating | Gold |
| Product colour | Black |
| RoHS compliance |
| Weight | 100 g (0.22 lbs) |
| Package width | 200 mm |
| Package depth | 220 mm |
| Package height | 15 mm |
| Package weight | 200 g |
| Material | PVC |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
