Back to Top
| Cable length | 2 m |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Gender | Male connector/Female connector |
| Connector contacts plating | Gold |
| Product colour | Black |
| Data transfer rate | 10.2 Gbit/s |
| Certification | RoHS |
| Package width | 200 mm |
| Package depth | 220 mm |
| Package height | 20 mm |
| Supported resolutions | 1920 x 1080, 2560 x 1440 |
| Package length | 220.00 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
