Back to Top
| Cable length | 0.3 m |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Gender | Male connector/Male connector |
| Connector contacts plating | Gold |
| Product colour | Black |
| Data transfer rate | 10.2 Gbit/s |
| RoHS compliance |
| Package width | 200 mm |
| Package depth | 225 mm |
| Package height | 5 mm |
| Package weight | 50 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
