Back to Top
| Cable length | 2 m |
| USB version | 2.0 |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB A |
| Connector gender | Male connector/Male connector |
| Connector 1 gender | Male connector |
| Connector 2 gender | Male connector |
| Product colour | Black |
| Package width | 125 mm |
| Package depth | 222 mm |
| Package height | 10 mm |
| Package length | 222.00 mm |
| Package weight | 81 g |
| Number of products included | 1 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
