Back to Top
| Cable length | 0.9 m |
| Connector 1 | VGA (D-Sub) |
| Connector 2 | VGA (D-Sub) |
| Connector 1 gender | Male connector |
| Connector 2 gender | Female connector |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Gender | Male connector/Female connector |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Product colour | Black |
| Plug and Play | |
| Ferrite bead | |
| Impedance | 75 Ω |
| RoHS compliance |
| Weight | 134 g (0.3 lbs) |
| Package width | 200 mm |
| Package depth | 215 mm |
| Package height | 15 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
