Back to Top
| Cable length | 3.05 m |
| Connector 1 | VGA (D-Sub) |
| Connector 2 | VGA (D-Sub) |
| Connector 1 gender | Male connector |
| Connector 2 gender | Female connector |
| Connector contacts plating | Gold |
| Product colour | Black |
| Magnetically shielded | |
| Maximum resolution | 2048 x 1536 pixels |
| RoHS compliance |
| Package width | 177.8 mm |
| Package depth | 12.7 mm |
| Package height | 228.6 mm |
| Package weight | 362.9 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.