Back to Top
| Punch capacity | 28 sheets |
| Product colour | Platinum |
| Punch holes quantity | 2 |
| Punch distance | 70 mm |
| Size | 0.25 " |
| Diameter | 6.35 mm |
| Dimensions (WxDxH) | 419 x 152 x 254 mm |
| Quantity | 1 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.