Back to Top
| Ports quantity | 24 |
| Connector(s) | Keystone |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Product colour | Black |
| Material | SPCC |
| Rack mounting | |
| Rack capacity | 1U |
| Cable management |
| Width | 483 mm (18.84 ") |
| Height | 45 mm (1.76 ") |
| Depth | 94 mm (3.67 ") |
| Weight | 634 g (1.4 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.