Back to Top
| Ports quantity | 24 |
| Product colour | Black |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), SPCC |
| Rack mounting | |
| Rack capacity | 1U |
| Width | 483 mm (18.84 ") |
| Height | 45 mm (1.76 ") |
| Depth | 10 mm (0.39 ") |
| Weight | 260 g (0.57 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.