Back to Top
| Product colour | Black |
| Recommended usage | Flat panel |
| Type | Multimedia stand |
| Maximum weight capacity | 18 kg |
| Number of displays supported | 1 |
| Height | 139.7 mm (5.45 ") |
| Width | 396.9 mm (15.48 ") |
| Depth | 287.6 mm (11.22 ") |
| Weight | 820 g (1.81 lbs) |
| RoHS compliance |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.