Back to Top
| Connector type | N-type |
| Connector 1 | N-Style |
| Connector gender | Male connector |
| Product colour | Silver |
| Housing material | Brass |
| Certification | RoHS |
| Diameter | 21 mm |
| Width | 34.2 mm (1.33 ") |
| Package weight | 50 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.