Back to Top
| Page yield | 5000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | -LaserJet P2030-LaserJet P2055D -LaserJet P2035-LaserJet P2055DN -LaserJet P2035N-LaserJet P2055X -LaserJet P2055 |
| OEM code | CE505A(J) |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Product colour | Black |
| Package width | 191 mm |
| Package depth | 349 mm |
| Package height | 251 mm |
| Package weight | 1361 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.