Back to Top
| Page yield | 2700 pages |
| Printing colours | Cyan |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | HP Color LaserJet Pro M476DN, Color LaserJet Pro M476NW, Color LaserJet Pro M476DW |
| Package width | 104.775 mm |
| Package depth | 330.2 mm |
| Package height | 161.925 mm |
| Package weight | 1002 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.