Back to Top
| Page yield | 2600 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | Brother DCP-L2300D, DCP-L2540DW, DCP-L2320D, DCP-L2560DW, DCP-L2340DW, HL-L2365DW, DCP-L2360DN, HL-L2380DW, DCP-L2360DW, MFC-L2700DW, DCP-L2500D, MFC-L2720DW, DCP-L2520DW, DCP-L2540DN |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Package width | 104.775 mm |
| Package depth | 330.2 mm |
| Package height | 161.925 mm |
| Package weight | 1234 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.