Back to Top
| Page yield | 25000 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | HP LaserJet Enterprise Flow MFP M630Z, LaserJet Enterprise MFP M630H, LaserJet Enterprise MFP M630DN, LaserJet M625DW, LaserJet Enterprise MFP M630F |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Package width | 209.55 mm |
| Package depth | 368.3 mm |
| Package height | 292.1 mm |
| Package weight | 3084 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.