Back to Top
| Page yield | 45000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | Lexmark MS711DN, MS812DE, MS811DTN, MS812DN, MS811N, MS812DTN |
| Cartridge capacity | Extra (Super) High Yield |
| Package width | 209.55 mm |
| Package depth | 368.3 mm |
| Package height | 292.1 mm |
| Package weight | 1406 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.