Back to Top
| Product colour | Black |
| Country of origin | Malaysia |
| Page yield | 30000 pages |
| Compatibility | - WorkCentre C2424 |
| Width | 110 mm (4.29 ") |
| Depth | 390 mm (15.21 ") |
| Height | 100 mm (3.9 ") |
| Weight | 884.5 g (1.95 lbs) |
| Package width | 390 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 884 g |
| Package length | 110 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.