Back to Top
| Country of origin | Malaysia |
| Page yield | 30000 pages |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | ColorQube 8700, ColorQube 8580, ColorQube 8870, ColorQube 8900, ColorQube 8570, ColorQube 8880 |
| Package width | 110 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 725.7 g |
| Package length | 390 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 4.5 x 15.5 x 4 " |
| Package weight (imperial) | 1.6 lbs |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.