Back to Top
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Product colour | Black |
| Page yield | 100000 pages |
| Country of origin | Netherlands |
| Compatibility | Phaser 6600, WorkCentre 6600, 6605, 6655 |
| Width | 485 mm (18.92 ") |
| Depth | 585 mm (22.82 ") |
| Height | 225 mm (8.78 ") |
| Weight | 2721.6 g (6 lbs) |
| Package width | 444.5 mm |
| Package height | 254 mm |
| Package weight | 2722 g |
| Package length | 444.5 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.