Back to Top
| Country of origin | China |
| Compatibility | Phaser 3610 WorkCentre 3615, 6605 Phaser 6600 |
| Width | 469.89 mm (18.33 ") |
| Depth | 465.07 mm (18.14 ") |
| Height | 219.96 mm (8.58 ") |
| Weight | 15513.1 g (34.2 lbs) |
| Package width | 507 mm |
| Package height | 235 mm |
| Package weight | 15513 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.