Back to Top
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 2200 pages |
| Supply type | Single pack |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | C325 |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Package width | 117 mm |
| Package depth | 184.9 mm |
| Package height | 90 mm |
| Package weight | 454 g |
| Package type | Box |
| Original | |
| Black |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.