Back to Top
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Colour toner page yield | 1500 pages |
| Printing colours | Magenta |
| Print technology | Laser printing |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | C230V_DNI, C230V_DNIUK, C235V_DNI, C235V_DNIUK |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Country of origin | Netherlands |
| Width | 130 mm (5.07 ") |
| Depth | 400 mm (15.6 ") |
| Height | 125 mm (4.88 ") |
| Weight | 863.2 g (1.9 lbs) |
| Package type | Box |
| Single pack | |
| Original |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.