Back to Top
| Page yield | 24000 pages |
| Print technology | Laser |
| Country of origin | China |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Phaser 7100 |
| Package width | 80 mm |
| Package depth | 370 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 408.2 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.