Back to Top
| Product colour | White |
| Maximum weight capacity | 1.1 kg |
| Maximum pipe/tube diameter | 127 mm |
| Weight | 400 g (0.88 lbs) |
| Package width | 265 mm |
| Package depth | 175 mm |
| Package height | 165 mm |
| Package weight | 500 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.