Back to Top
| Product colour | White |
| Package length | 8.15 mm |
| Weight | 490 g (1.08 lbs) |
| Width | 107 mm (4.17 ") |
| Depth | 209 mm (8.15 ") |
| Height | 32 mm (1.25 ") |
| Package width | 34 mm |
| Package depth | 207 mm |
| Package height | 102 mm |
| Package weight | 500 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
