Back to Top
| Product colour | Silver |
| Maximum weight capacity | 105 kg |
| Material | Steel |
| Rack capacity | 1U |
| Weight | 1630 g (3.59 lbs) |
| Width | 38.1 mm (1.49 ") |
| Depth | 736.6 mm (28.73 ") |
| Height | 44.45 mm (1.73 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
