Back to Top
| Suitable for | Monitor |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Display filter features | Anti-glare, Privacy |
| Aspect ratio | 32:9 |
| Maximum screen size compatibility | 49 " |
| Screen size HxW | 1212 x 343 mm |
| Display diagonal (metric) | 124.6 cm |
| Width | 1212 mm (47.27 ") |
| Height | 343 mm (13.38 ") |
| 60 | |
| 35 | |
| Y |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.