Back to Top
| Surface coloration | Monotone |
| Material | Microfibre, Rubber |
| Gaming mouse pad | |
| Product colour | Black |
| Wrist rest | |
| Non-slip base |
| Width | 221 mm (8.62 ") |
| Depth | 177.8 mm (6.93 ") |
| Thickness | 1.98 mm |
| Weight | 50 g (0.11 lbs) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 221 mm |
| Package depth | 221 mm |
| Package height | 3.81 mm |
| Country of origin | China |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.