Back to Top
| Surface coloration | Monochromatic |
| Gaming mouse pad | |
| Product colour | Black |
| Wrist rest | |
| Non-slip base |
| Width | 800 mm (31.2 ") |
| Depth | 350 mm (13.65 ") |
| Thickness | 5 mm |
| Weight | 600 g (1.32 lbs) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 360 mm |
| Package depth | 90 mm |
| Package height | 90 mm |
| Package weight | 670 g |
| -20 - 60 | |
| 84733080 | |
| XXL | |
| 0 - 50 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.