Back to Top
| Surface coloration | Monotone |
| Material | Nylon, Polyester, Rubber |
| Gaming mouse pad | |
| Product colour | Blue |
| Protection features | Spill resistant |
| Wrist rest | |
| Non-slip base | |
| Stitched edges |
| Width | 230 mm (8.97 ") |
| Depth | 200 mm (7.8 ") |
| Thickness | 2 mm |
| Weight | 73 g (0.16 lbs) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Y |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
