Back to Top
| Product type | Badge |
| Orientation | Portrait |
| Product colour | Black |
| Pocket opening | Top |
| Strap | 1118 mm |
| Inner width | 60.5 mm |
| Inner height | 85.9 mm |
| Width | 79 mm (3.08 ") |
| Height | 127 mm (4.95 ") |
| Quantity per pack | 12 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.