Back to Top
| Product type | Badge holder |
| Orientation | Portrait |
| Product colour | Transparent |
| Inner width | 70 mm |
| Inner height | 108 mm |
| Width | 79.4 mm (3.1 ") |
| Height | 124 mm (4.84 ") |
| Quantity per pack | 50 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.