Back to Top
| Cable length | 1 m |
| Connector 1 | DVI-I |
| Connector 2 | DVI-I |
| Gender | Male connector/Male connector |
| Connector contacts plating | Gold |
| Product colour | Black |
| Package width | 139.7 mm |
| Package depth | 139.7 mm |
| Package height | 19 mm |
| Package weight | 212 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.