Back to Top
| Target audience | Adult |
| Product colour | Black |
| Sheets quantity | 192 sheets |
| Ruled paper | |
| Paper ruling type | Lined paper |
| Bookbinding type | Stitch binding |
| Weight | 437 g (0.96 lbs) |
| Width | 184 mm (7.18 ") |
| Height | 235 mm (9.17 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.