Back to Top
| Target audience | Adult |
| Product colour | Grey |
| Coloration | Monochromatic |
| Sheets quantity | 144 sheets |
| Book cover type | Hardcover |
| Ruled paper | |
| Paper ruling type | Lined paper |
| Height | 184 mm (7.18 ") |
| Weight | 362.87 g (0.8 lbs) |
| Width | 235 mm (9.17 ") |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| FSC |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.