Back to Top
| Target audience | Universal |
| Product colour | Blue |
| Sheets quantity | 360 sheets |
| Bookbinding type | Spiral binding |
| Ruled paper | |
| Paper ruling type | Lined paper |
| Spiral type | Single |
| Height | 229 mm (8.93 ") |
| Weight | 387 g (0.85 lbs) |
| Width | 152 mm (5.93 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.