Back to Top
| Target audience | Adult |
| Product colour | Black |
| Sheets quantity | 150 sheets |
| Ruled paper | |
| Paper ruling type | Lined paper |
| Pockets quantity | 1 pockets |
| Bookbinding type | Spiral binding |
| Weight | 489 g (1.08 lbs) |
| Width | 279 mm (10.88 ") |
| Height | 230 mm (8.97 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.