Back to Top
| Target audience | Adult |
| Product colour | Purple |
| Spiral colour | Pink |
| Sheets quantity | 150 sheets |
| Ruled paper | |
| Bookbinding type | Spiral binding |
| Paper ruling type | Lined paper |
| Spiral type | Twin |
| Pockets quantity | 1 pockets |
| Weight | 453 g (1 lbs) |
| Width | 184 mm (7.18 ") |
| Height | 235 mm (9.17 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.