Back to Top
| Target audience | Adult |
| Product colour | Aubergine |
| Coloration | Monochromatic |
| Sheets quantity | 150 sheets |
| Book cover type | Hardcover |
| Ruled paper | |
| Paper ruling type | Lined paper |
| Number of bookmarks | 1 |
| Height | 216 mm (8.42 ") |
| Weight | 508.02 g (1.12 lbs) |
| Width | 273 mm (10.65 ") |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| FSC |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.