Back to Top
| Product colour | Aluminium |
| Finish type | Matte |
| Design | Conventional |
| Socket type | HDMI |
| Sockets quantity | 2 |
| Width | 32.8 mm (1.28 ") |
| Height | 105 mm (4.1 ") |
| Weight | 81 g (0.18 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.